B&U MİMARLIK

B&U Mimarlık

30 yıllık sektör tecrübemizle; sektördeki yenilikleri ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek değerli ve kalıcı yatırımlar yapıyoruz.

Mobilya sektöründeki hızlı değişim ve artan talepler doğrultusunda B&U Mimarlık zamana ve değişen teknolojilere ayak uyduruyor. Gelen bütün taleplere cevap verecek konuma gelebilmek için, dünya standartlarına uygun olarak yeniden yapılandırdığı üretim tesisi ve tamamen yenilediği makine parkuru bu amaçla yaptığı önemli yatırımları oluşturuyor.

 Ana konusu ahşap ve mobilyanın yanı sıra, B&U Mimarlık kendi bünyesinde oluşturduğu metal işleme bölümü, akrilik işleme tesisi, fiber döküm ürünlerin imalat bölümleriyle yenilik ve kaliteli hizmet konusundaki istikrarını ve kararlılığını gösteriyor.

Hastane, otel, laboratuar, mağaza, ofis ve çok amaçlı bina dekorasyonu konusunda eşsiz ve en güncel çözümleri, vizyon sahibi ve yenilikçi bir bakış açısıyla sunan B&U Mimarlık, konularında uzman mühendis ve teknisyenler, projelendirme ve ar-ge departmanı, satış ve uygulama konusunda deneyimli mimari kadrosu ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedefliyor.

“B&U MİMARLIK” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir